ECT Igły testowe

Igły testowe
0
EUR
ECT Igły testowe
 ECT Igły testowe
Kod produktu:

Igły testowe

Producent:
ECT (Everett Charles Technologies)
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

Igły testowe

Sprężyste igły testowe umożliwiają szybki i niezawodny kontakt z wybranym miejscem układu elektrycznego. Dzięki sprężynie umieszczonej w korpusie igły testowej ostrze kontaktowe dociskane jest ze stałą określoną siłą. W zależności od wielkości igły siła ta wynosi od dziesiętnych do kilkudziesięciu N. Kształt ostrza kontaktowego dobierany jest w zależności od zastosowania. Mogą mieć one kształt korony, ostrego lub rozwartego stożka, czaszy itd.

Igły testowe produkowane są w tysiącach odmian i wielkości. W zależności od zastosowania ich średnica wynosi od dziesiętnych milimetra do 200 mm, a przepuszczane prądy od 1 A – 400 A. Opisywane igły znajdują zastosowanie do:

  • Końcowa kontrola płytek drukowanych,
  • Kontrola płytek drukowanych po procesie montażu elementów elektronicznych,
  • Kontrola wiązek kablowych,
  • Stanowiska kontroli urządzeń elektrycznych (świetlówki, wentylatory...) urządzeń elektrotechniki motoryzacyjnej (przełączniki, poduszki powietrzne, lampy itp.)

Jesteśmy przedstawicielem znanych producentów sprężystych igieł testowych:

ECT(Everett Charles Technologies)

Dzięki szerokiej ofercie produktów nasi klienci mogą dokonać najtrafniejszego wyboru, dokładnie pod swoje potrzeby. Oferujemy wsparcie w zakresie doboru igieł, dopasowania zamienników - jesteśmy w stanie dobrać KAŻDĄ igłę testową do Państwa zastosowań.

 Katalog igieł testowych ECT można ściągnąć pod tym adresem.

X
Sklep internetowy Shoper.pl