ELMA Myjki ultradźwiękowe

Myjki firmy ELMA
0
EUR
ELMA Myjki ultradźwiękowe
ELMA Myjki ultradźwiękowe
Kod produktu:

Myjki ultradźwiękowe firmy ELMA

Producent:
ELMA
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

Myjki ultradźwiękowe

Urządzenia do mycia ultradźwiękowego od małych myjek laboratoryjnych po zrobotyzowane przemysłowe systemy myjące. Służą do oczyszczania delikatnych konstrukcji o wielu zakamarkach, zdejmowania powłok z różnych materiałów i struktur, odgazowywania roztworów (np. dla potrzeb HPLC) a nawet rozpuszczania, ekstrakcji i emulsyfikacji cieczy o ograniczonej mieszalności. Ilość zastosowań nieograniczona. 

Myjki ultradźwiękowe o ergonomicznej konstrukcji, wykonane z wysokiej jakości materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych. Wyposażone w regulator temperatury (od 30 do 80 stopni) oraz programator czasowy.

Typy myjek:  

  • Seria Elmasonic X-tra: proste, łatwe w obsłudze myjki do podstawowych zastosowań laboratoryjnych. Zapewniają wysoką ergonomię pracy, optymalną energię ultradźwięków, timer, i funkcję szybkiego podgrzewania komory ultradźwiękowej. 

  • Seria Elmasonic S: wielofunkcyjne i niebywale proste w obsłudze myjki. Wyposażone w przyjazne, bardzo czytelne sterowanie, precyzyjną regulację czasu pracy, funkcje automatycznej regulacji ultradźwięków i inne zalety. Produkowane również w opcji cylindrycznego zbiornika.

  • Seria Elmasonic P: najbardziej zaawansowane myjki na rynku. Czytelny, cyfrowy ekran pokazuje aktualny stan oraz funkcje myjki. Myjki serii P posiadają siedem różnych programów pracy, co umożliwia ich wykorzystanie we wszystkich najbardziej wysublimowanych zastosowaniach laboratoryjnych i przemysłowych.

 

 

X
Sklep internetowy Shoper.pl