FRITSCH PlacePRO

Automaty firmy FRITSCH
0
EUR
FRITSCH PlacePRO
FRITSCH PlacePRO
Kod produktu:

PlacePRO

Producent:
FRITSCH
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

FRITSCH PlacePRO

Z powodu coraz powszechniejszego stosowania bardzo małych elementów SMD oraz z wieloma wyprowadzeniami fine-pitch, QFN, BGA oraz CSP manualne układanie komponentów osiągnęło swój limit.

Niemiecka firma FRITSCH opracowała automat montażowy placePRO dedykowany do produkcji prototypów. Urządzenie łączy w sobie zalety manipulatora, takie jak elastyczność i szeroki zakres obsługiwanych komponentów przy jednoczesnym zachowaniu precyzji charakterystycznej dla  urządzeń automatycznych.

Aplikacje

Montaż komponentów SMD oraz dozowanie pasty lutowniczej pozwala na produkcję pojedynczych sztuk, aż po serie o wydajności do 4.000 komponentów na godzinę. Obsługa ponad 60 podajników oraz kładzenie komponentów podanych luzem (oprogramowanie PALooseComponents) z automatycznym wizyjnym rozpoznawaniem położenia i polaryzacji zawartym w podstawowej konfiguracji maszyny. 

Podajniki

Obsługa komponentów pakowanych w taśmy, listwy, końcówki taśm oraz komponenty rozsypane luzem.

Zakres komponentów

Od chip 0201 do komponentów Fine Pitch 80x80mm o rastrze do 0.4mm, komponenty BGA, CSP, uBGA, QFN oraz niestandardowe elementy jak złącza, przewlekane LED etc. 

X
Sklep internetowy Shoper.pl