MEK ISO-Spector Full 3D AOI

Automatyczna inspekcja optyczna
0
EUR
MEK ISO-Spector Full 3D AOI
MEK ISO-Spector Full 3D AOI
  • nowość
Kod produktu:

ISO-Spector

Producent:
MEK (MARANTZ)
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

MEK ISO-Spector jest to system AOI wykonujący prawdziwy pomiar dowolnego padu, pinu, komponentu na płytce. Jest to w urządzenie w pełni 3D, w którym to algorytmy, software, warunki oraz każdy aspekt oraz funkcja podporządkowana jest informacjom płynącym z dodatkowego wymiaru. 

Urządzenie to jest gotowe do inspekcji produkcji opartej na komponentach 008004 czyli najmniejszych komponentach na świecie (50% rozmiaru 01005”)!! 

Opatentowana przez MEK głowica wykorzystująca funkcję 3D oraz 2D symultanicznie w zależności od potrzeb programu gwarantuje najwyższą jakość oraz szybkość inspekcji. Kamera główna komunikuje się poprzez światłowód z jednostką centralną przetwarzającą niesamowitą ilość danych płynących z urządzenia w czasie rzeczywistym. Pomiar 3D jest realizowany poprzez 2 lasery wysokiej pod niespotykanym kątem 80°

Taka kombinacja pozwala wykluczyć z inspekcji występowanie cieniowania przy wysokich komponentach.
Dodatkowo ruchoma oś Z nieprzerwanie analizuje powierzchnię płytki i w razie potrzeby kompensuje ugięcie PCB. 

Zastosowany laser wysokiej mocy oraz krótki czas próbkowania 1/4000s eliminuje całkowicie wpływ otoczenia. Głównym źródłem wibracji w linii produkcyjnej jest maszyna Pick&Place oraz dyspensery pasty typu jet. W przypadku jednoczesnej pracy tych urządzeń, mają one znaczący wpływ na dokładność oraz powtarzalność konwencjonalnych urządzeń AOI opartych o lasery niskiej mocy, albo efekt Moire z racji na ich wolne próbkowanie. 

MEK ISO-Spector posiada całkowicie niezależne stanowisko programowania Off-line, pozwalający na przygotowanie programu od podstaw jak i wprowadzenie zmian bez konieczności zatrzymywania linii. 

 MEK ISO-Spector jest gotowy na technologię jutra, a Ty?

X
Sklep internetowy Shoper.pl