SEICA PILOT 4D M4

Automatyczne
0
EUR
SEICA PILOT 4D M4
SEICA PILOT 4D M4
Kod produktu:

PILOT 4D M4

Producent:
SEICA
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

Pilot 4D M4

Seica S.p.A jest globalnym liderem w projektowaniu, wytwarzaniu, sprzedaży i wsparcia dla automatycznych testerów Flying Probe zapewniając najnowsze rozwiązania przytoczone powyżej. Niedawno Seica wprowadziła nową linie produktów Flying Proble ATE: rozwiązania w modelu Pilot 4D to zbiór najnowszych innowacji i technologii – jedyne w swoim rodzaju. Różne modele z linii Pilot 4D oferują doskonałe możliwości, zapewniając większą szybkość testu i pokrycie błędów (bycie szybkim nie wystarczy,  naszym celem i głównym zadaniem jest test!),  wystarczy wyobrazić sobie bardzo skomplikowane płytki gdzie musimy testować komponenty SMD o rozmiarze 01005, dotarcie do optymalnej powtarzalności i dokładności , nawet na nowych obudowach 03015, które są jeszcze mniejsze!

 

Pilot M4 jest najlepszym rozwiązaniem, do produkcji w której wymaga się od “flying probe” nie tylko testów in-circuit, ale też testów wymagających specjalnych warunków - takich jak testy funkcjonalne nierzadko wymagających częstego zasilania jednostki testowanej, dzięki temu można uzyskać testy „łączone”.

System Pilot M4 posiada wertykalną architekturę złożoną z 4 sond pomiarowych, dwóch sond “openfix”, kamer CCD oraz kamer termalnych. Wszystkie te elementy są ulokowane po obu stronach testowanej płytki, dzięki czemu zwiększamy prędkość oraz pokrycie testu.

 

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie do Państwa produkcji.

X
Sklep internetowy Shoper.pl