SEICA PILOT 4D V8

Automatyczne
0
EUR
SEICA PILOT 4D V8
SEICA PILOT 4D V8
Kod produktu:

PILOT 4D V8

Producent:
SEICA
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

Pilot 4D V8

Seica S.p.A jest globalnym liderem w projektowaniu, wytwarzaniu, sprzedaży i wsparcia dla automatycznych testerów Flying Probe zapewniając najnowsze rozwiązania przytoczone powyżej. Niedawno Seica wprowadziła nową linie produktów Flying Proble ATE: rozwiązania w modelu Pilot 4D to zbiór najnowszych innowacji i technologii – jedyne w swoim rodzaju. Różne modele z linii Pilot 4D oferują doskonałe możliwości, zapewniając większą szybkość testu i pokrycie błędów (bycie szybkim nie wystarczy,  naszym celem i głównym zadaniem jest test!),  wystarczy wyobrazić sobie bardzo skomplikowane płytki gdzie musimy testować komponenty SMD o rozmiarze 01005, dotarcie do optymalnej powtarzalności i dokładności , nawet na nowych obudowach 03015, które są jeszcze mniejsze!

 

Pilot 4D V8 reprezentuje ostatnie graniczne rozwiązanie w zakresie technologii “flying probe” i jest kompleksowym rozwiązaniem dla każdego kto wymaga od systemu maksymalnych osiągów, takich jak największa prędkość testowania, największy obszar testowania i elastyczność, czy też wymagane są testy prototypów, strat w produkcji lub napraw każdego typu płytek elektronicznych

 

 

W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie do Państwa produkcji.

Pliki do pobrania:
X
Sklep internetowy Shoper.pl