VISION ENGINEERING MANTIS

Inspekcja manualna
0
EUR
VISION ENGINEERING MANTIS
VISION ENGINEERING MANTIS
Kod produktu:

MANTIS

Producent:
VISION ENGINEERING
Poproś o ulotkę
Cena: € 0,00
Cena netto: € 0,00
szt.

Opis produktu

MANTIS COMPACT jest relatywnie tanim, wysokiej jakości stereoskopowym systemem obrazowania przeznaczonym do inspekcji i manipulacji przy małych powiększeniach. System zastępuje tradycyjne lupy warsztatowe.

Opatentowana technologia optyczna pozwala operatorowi na swobodne ruchy głowy i swobodną koordynację czynności manualnych i wzroku zapewniając możliwość używania okularów, jeżeli jest to konieczne. Przy stosunkowo niewielkich kosztach można w sposób zdecydowany zwiększyć dzięki temu wydajność pracy i poprawić jakość wyrobów.

System MANTIS COMPACT wyposażono w odpowiednio wyważoną podstawę zapewniającą pełną wygodę użytkowania.

Przegubowe ramię zaprojektowano specjalnie do zastosowań wymagających większego zasięgu bez utraty stabilności.

MANTIS ELITE jest mikroskopem stereoskopowym o doskonałych parametrach zapewniającym zanakomitą jakość obrazu z możliwością uzyskania 20-krotnego powiększenia. Mikroskop stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych mikroskopów stereoskopowych.

Duża głębia ostrości i znakomita odległość robocza umożliwiają wygodną inspekcję, manipulację i wykonywanie prac serwisowych przy wyjątkowej koordynacji wzroku i czynności manualnych.

System MANTIS ELITE wyposażono w odpowiednio wyważoną podstawę zapewniającą pełną wygodę użytkowania.

Przegubowe ramię zaprojektowano specjalnie do zastosowań wymagających większego zasięgu bez utraty stabilności.

MANTIS MACRO w przeciwieństwie do innych mikroskopów MANTIS, które wyposażono w pionowy tor optyczny, MANTIS MACRO został wyposażony w optykę przelotową, która sprawia, że wykonywane prace są jeszcze bardziej komfortowe, a koordynacja wzroku i czynności manualnych staje się jeszcze bardziej naturalna.

MANTIS MACRO wyposażono w optykę przelotową do bezpośredniej obserwacji obiektu w osi wzroku. Rozwiązanie to upodabnia w pewien sposób prezentowany wyrób do lamp warsztatowych, ale czystość obrazu i powiększenia mogą być lepsze. MANTIS MACRO jest idealnym rozwiązaniem przy pracach wymagających wyjątkowej koordynacji wzroku i czynności manualnych przy stosunkowo dużym powiększeniu.

MANTIS MACRO z uniwersalną, odpowiednio wyważoną podstawą i możliwością obrotu głowicy o 30° zapewnia wyjątkowo komfortowe warunki pracy. Optyka przelotowa w połączeniu z dużą odległością ogniskowania zapewnia najwyższą koordynację wzroku i czynności manualnych.

 


X
Sklep internetowy Shoper.pl