Uniwersytet

Drodzy Klienci PB Technik,

Wspólnie z naszymi czołowymi dostawcami zapraszamy Państwa do udziału w cyklu spotkań i szkoleń on-line, podczas których będą mieli Państwo możliwość bezpłatnego uczestniczenia w grupowych i indywidualnych webinariach i prezentacjach on-line, poświęconych sprzedawanym przez nas produktom oraz zagadnieniom technologicznym związanym z produkcją elektroniczną.

Mamy nadzieję, że szeroki zakres poruszanych tematów pozwoli Państwu na znalezienie odpowiedzi, jak optymalizować swoją produkcję, w jaki sposób poprawić jakość procesu technologicznego oraz jakich innowacji wymaga Wasza firma, żeby zapewnić sobie konkurencyjność na rynku.

Terminarz publikowany jest w cyklach dwutygodniowych i na bieżąco uzupełniany o nowe wydarzenia. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony.

W przypadku zainteresowania produktem lub technologią, których nie widzą Państwo na liście tematów, prosimy o kontakt z Działem Handlowym PB Technik. Jesteśmy gotowi, żeby zorganizować dla Państwa indywidualną konsultację za pośrednictwem telekonferencji, wideoczatu lub prezentacji on-line, również z udziałem przedstawicieli naszych dostawców.

Równocześnie przypominamy, że całe PB Technik pracuje dla Was normalnie, realizując Wasze zamówienia, dostawy i usługi serwisowe w oparciu o zasady bezpieczeństwa opisane tutaj.

Poniżej lista tematów i sposób rejestracji:

Organizator Termin Temat Opis i rejestracja

4.06 godz.10:00

(około 60 minut)

Wpływ sitodruku pasty lutowniczej na pozostałe procesy w linii SMT

Prowadzący: Wolfram Hübsch (ang)

Webinarium o problemach w nadruku pasty i ich wpływie na kolejne etapy SMT. Webinarium prowadzi Wolfram Hübsch.

Kliknij, żeby się zarejestrować

16.06 godz.10:00

(około 60 minut)

Nowe wyzwania: Proces reflow - piece próżniowe

Prowadzący: Michael Haas (ang)

Webinarium obejmie temat próżni, nowych wyzwań związanych z procesem lutowania rozpływowego i ich wpływu na wynik końcowy procesu. Webinarium prowadzi Michael Haas

Kliknij, żeby się zarejestrować

16.06 godz.13:00

(około 45 minut)

Ustawianie poprawnego procesu mycia i jego weryfikacja

Prowadzący: Vladimir Sitko

W tej prezentacji on-line krok po kroku zostanie omówiony proces ustawiania właściwego procesu mycia, a także zostaną szczegółowo przedstawione metody jego analizy.

Chęć udziału proszę kierować na adres j.opalka@pbtechnik.com.pl Sposób dostępu zostanie przesłany mailem przed zbliżającym się webinarium. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę gotowebinar.com

23.06 godz.13:00

(około 45 minut)

Stabilność procesu mycia i akcpetacja zmian w procesie

Prowadzący: Vladimir Sitko

W tym webinarium zostaną przedstawione czynniki mające wpływ na stabilność procesu, oraz sposoby jak zepewnić niezmienność rezultatów mycia.

Chęć udziału proszę kierować na adres j.opalka@pbtechnik.com.pl Sposób dostępu zostanie przesłany mailem przed zbliżającym się webinarium. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę gotowebinar.com

7.07 godz.10:00

(około 60 minut)

Industry 4.0: Łączenie systemów i rozwiązania do traceability

Prowadzący: Nicolas Bartschat (ang)

Webinarium obejmuje podstawy łączenia systemów Ersa z systemami MES i platformą Kurtz Ersa CONNECT, a także zaawansowane rozwiązania m.in. traceability procesu montażu produktów. Webinarium prowadzi Nicolas Bartschat.

Kliknij, żeby się zarejestrować

dowolny termin Prezentacja na żywo rozwiązań do inteligentnego przechowywania komponentów (ang).

Prezentacja rozwiązań do inteligentnego przechowywania i zarządzania komponentami zgodnego z Industry 4.0, w tym automatycznych szaf magazynowych, stanowisk do automatycznego przyjmowania towaru oraz oprogramowania do zarządzania magazynem.

Prezentacja odbywa się w umówionym przez klienta terminie.

Kliknij, żeby się zarejestrować

dowolny termin

Poznaj cobota HCR

Prowadzący: Marcin Osiak (pol)

Poznaj cobota HCR – czyli łatwego w obsłudze robota przełamującego bariery w automatyzacji. Zapraszamy na prywatną prezentację online z wykorzystaniem wirtualnego robota, na której poznasz możliwości wykorzystania cobotów w zakładzie produkcyjnym.

Zgłoszenia: m.osiak@pbtechnik.com.pl