Uniwersytet

Drodzy Klienci PB Technik,

Wspólnie z naszymi czołowymi dostawcami zapraszamy Państwa do udziału w cyklu spotkań i szkoleń on-line, podczas których będą mieli Państwo możliwość bezpłatnego uczestniczenia w grupowych i indywidualnych webinariach i prezentacjach on-line, poświęconych sprzedawanym przez nas produktom oraz zagadnieniom technologicznym związanym z produkcją elektroniczną.

Mamy nadzieję, że szeroki zakres poruszanych tematów pozwoli Państwu na znalezienie odpowiedzi, jak optymalizować swoją produkcję, w jaki sposób poprawić jakość procesu technologicznego oraz jakich innowacji wymaga Wasza firma, żeby zapewnić sobie konkurencyjność na rynku.

Terminarz publikowany jest w cyklach dwutygodniowych i na bieżąco uzupełniany o nowe wydarzenia. Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony.

W przypadku zainteresowania produktem lub technologią, których nie widzą Państwo na liście tematów, prosimy o kontakt z Działem Handlowym PB Technik. Jesteśmy gotowi, żeby zorganizować dla Państwa indywidualną konsultację za pośrednictwem telekonferencji, wideoczatu lub prezentacji on-line, również z udziałem przedstawicieli naszych dostawców.

W okresie wakacyjnym zawieszamy większość cyklicznych webinariów, jednak wciąż pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeśli jakiś temat jest dla Państwa szczególnie ważny.

Równocześnie przypominamy, że całe PB Technik pracuje dla Was normalnie, realizując Wasze zamówienia, dostawy i usługi serwisowe w oparciu o zasady bezpieczeństwa opisane tutaj.

Poniżej lista tematów i sposób rejestracji:

Organizator Termin Temat Opis i rejestracja
dowolny termin Prezentacja na żywo rozwiązań do inteligentnego przechowywania komponentów (ang).

Prezentacja rozwiązań do inteligentnego przechowywania i zarządzania komponentami zgodnego z Industry 4.0, w tym automatycznych szaf magazynowych, stanowisk do automatycznego przyjmowania towaru oraz oprogramowania do zarządzania magazynem.

Prezentacja odbywa się w umówionym przez klienta terminie.

Kliknij, żeby się zarejestrować

dowolny termin

Poznaj cobota HCR

Prowadzący: Marcin Osiak (pol)

Poznaj cobota HCR – czyli łatwego w obsłudze robota przełamującego bariery w automatyzacji. Zapraszamy na prywatną prezentację online z wykorzystaniem wirtualnego robota, na której poznasz możliwości wykorzystania cobotów w zakładzie produkcyjnym.

Zgłoszenia: m.osiak@pbtechnik.com.pl