35 lat firmy SEICA

2022-07-20
35 lat firmy SEICA

SEICA obchodzi 35 lat obecności na rynku innowacyjnych technologii.

SEICA S.p.A. to włoski producent innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie testerów funkcjonalnych i automatów do selektywnego lutowania laserem, która właśnie obchodzi 35-lecie istnienia.

Firma założona w roku 1987 przez Barbarę Duvall i Antonio Grassino od początku skupiała się na rozwoju urządzeń do automatyzacji testów funkcjonalnych stając się niekwestionowanym liderem w branży, sprzedającym urządzenia na 4 kontynentach.

Odpowiadając na szybko zmieniające się potrzeby rynku, w tym dynamiczny rozwój branży samochodów elektrycznych Seica jest prekursorem w swojej dziedzinie. Podczas gali z okazji 35-lecia zaprezentowany został m.in. najnowszy tester Flying Probe PILOT VX, który swoją wszechstronnością i elastycznością kompletnie zmienia podejście do testów funkcjonalnych.

Życzymy Firmie Seica dalszych sukcesów i dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyła podejmując współpracę z PB Technik.

Więcej szczegółów na temat najnowszego testera Flying Probe PILOT VX na stronie: https://pbtechnik.com.pl/pl/o/seica-pilot-vx-tester-flying-probe