Działalność PB Technik w okresie zagrożenia epidemicznego

2020-03-17
Działalność PB Technik w okresie zagrożenia epidemicznego
Prosimy o zapoznanie się z informacją.

Drodzy Klienci

Chcemy Was zapewnić, że przez cały okres zagrożenia epidemicznego będziemy dla Was dostępni poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, za pośrednictwem, skype’a, team viewer’a i innych platform telekonferencyjnych.

Równocześnie prosimy o wyrozumiałość w przypadku ograniczania kontaktów osobistych. Ograniczając podróże służbowe i spotkania, robimy to w trosce o bezpieczeństwo Wasze i naszych pracowników. W tym trudnym dla wszystkich momencie nie możemy ryzykować, że kwarantanna zarządzona decyzją inspektora sanitarnego na skutek kontaktu z osobą zarażoną z wirusem SARS-CoV-2 całkowicie sparaliżuje Waszą lub naszą działalność.

Obecnie całkowicie zawiesiliśmy prowadzenie szkoleń z zakresu norm IPC w naszym centrum szkoleniowym PB Training do odwołania. W przypadku szkoleń, które mają się odbyć w lokalizacjach wskazanych przez Klientów prosimy o kontakt z Działem Szkoleń PB Training w celu podjęcia działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z pandemią.

Dział Serwisu jest gotowy do odpowiedzi na Wasze zgłoszenia, prosimy jednak o wyrozumiałość i umawianie wizyt serwisantów jedynie w przypadku awarii uniemożliwiających Wam normalną działalność. To nie jest dobry moment na rutynowe przeglądy lub konserwację maszyn. W przypadku wizyty serwisanta w Waszej firmie prosimy o ograniczenie liczby osób, które będą się z nim kontaktować do niezbędnego minimum i zachowanie podstawowych środków ostrożności, które są zalecane przez WHO i Ministerstwo Zdrowia, czyli brak kontaktu fizycznego, zachowanie bezpiecznej odległości, dezynfekcję miejsc, w których będzie przebywał nasz pracownik i jeśli to jest możliwe urządzeń, z którymi będzie miał kontakt zarówno przed, jak i po jego wizycie. Koronawirus, z którym mamy obecnie do czynienia może się utrzymywać w aktywnej formie również poza organizmem nosiciela, a czynnikiem, który wpływa na rozszerzenie epidemii jest m.in. podróżowanie, więc chcemy w ten sposób zminimalizować ryzyko przypadkowego przeniesienia wirusa.

Dział Handlowy, Biuro i Magazyn pozostają do Państwa dyspozycji. Wysyłka materiałów eksploatacyjnych odbywa się normalnie. W tej chwili nie mamy również żadnych opóźnień związanych z realizacją dostaw zakontraktowanych maszyn. W przypadku konieczności natychmiastowej instalacji urządzenia, które do Państwa dojedzie, prosimy o zachowanie tych samych środków ostrożności, co przy wizycie pracownika Serwisu.

Z poważaniem

Zarząd PB Technik Sp. z o.o.