GE "X-ray & CT Forum"

2019-07-16
GE X-ray & CT Forum
W zeszłym tygodniu zakończyło się organizowane przez firmę GE po raz szesnasty „X-ray & CT Forum”.

W zeszłym tygodniu zakończyło się organizowane przez firmę GE po raz szesnasty „X-ray & CT Forum”.

W dniach 9 – 11 lipca, w Hanowerze, GE, które jest niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń do obrazowania za pomocą promieni rentgenowskich spotkało się z użytkownikami z branży elektronicznej, automotive, kosmicznej i wielu innych, dystrybutorami, przedstawicielami świata nauki oraz wszystkimi zainteresowanymi technologią X-ray.

Ta cykliczna impreza ma na celu przede wszystkim dzielenie się wiedzą z zakresu inspekcji z wykorzystaniem promieniowania X. Pokazywane są przykłady nieszablonowego wykorzystania urządzeń czy rozwiązywania problemów.

Jest to również miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszymi urządzeniami firmy GE. W tym roku została zaprezentowana nowa gama urządzeń o nazwie NEO. Nowoczesna, przeprojektowana konstrukcja, w nowej obudowie pozwoli w przyszłości na instalowanie większych i wydajniejszych lamp.

 

Podczas odbywającego się Forum firma GE została po raz drugi w swojej historii uhonorowana prestiżową nagrodą w świecie X-ray. Wyróżnienie przyznano za usprawnienia w tworzeniu modeli CT i urządzenie in-line speed/scan CT.

 

Firmie GE gratulujemy i cieszymy się, że możemy urządzenia tak znakomitego producenta oferować naszym Klientom.

Fotorelacja z wydarzenia na naszej stronie na Facebooku, do obejrzenia tutaj