Konferencja Cable ID Automation

2020-02-18
Konferencja Cable ID Automation

Konferencja Cable ID Automation, w której PB Technik uczestniczy jako partner została przeniesiona na inny termin.

Z powodu zagrożenia epidemiologocznego związanego z koronawirusem, stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego przekładamy konferencję Cable ID Automation na inny termin.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych gości. O nowych terminach konferencji poinformujemy Państwa niezwłocznie.

W Łodzi w Centrum Nauki i Techniki oraz w Katowicach w Muzeum Śląskim, przedstawiciele firmy Brady, czołowego dostawcy rozwiązań do etykietowania i zabezpieczeń stanowisk pracy przedstawią możliwości i rozwiązania w etykietowaniu kabli oraz przewodów oraz rolę tych procesów w nowoczesnym środowisku przemysłowym.

Tempo wprowadzania zmian technologicznych i dynamika rozwoju przemysłu 4.0 wymaga od przedsiębiorstw nieustannego usprawniania procesów produkcyjnych. Etykietowanie i identyfikacja produktów i komponentów to temat, który często nie jest w tym kontekście uznawany przez menedżerów za kluczowy.

Tymczasem w masowej produkcji znaczenie ma każda sekunda, którą można zaoszczędzić w ramach jednej operacji. Zautomatyzowane rozwiązania do etykietowania i identyfikacji kabli może przynieść taką korzyść i zwiększyć wydajność pracy.

Podczas konferencji Cable ID Automation omówimy możliwości, jakie przedsiębiorstwa otrzymują w tym zakresie i w jaki sposób firma Brady odpowiadają na trendy i zapotrzebowania występujące w przemyśle 4.0. Zapewniamy możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z branży i możliwość praktycznego wypróbowania rozwiązań Brady.

Uczestnicy konferencji będą mogli wypróbować działanie:

  • drukarki i aplikatora etykiet samolaminujących na kable i przewody Wraptor A6500 zintegrowanego z urządzeniem MultiStrip 9480 MR do cięcia i odizolowania kabli, firmy Schleuniger,
  • dwugłowicowej drukarki koszulek termokurczliwych BBP72,
  • aplikatora do precyzyjnego znakowania elementów elektroniki Brady A8500,
  • automatycznego aplikatora koszulek termokurczliwych BSP45,
  • platformy Brady Workstation do integracji zewnętrznych danych z szablonami etykiet i automatycznego wydruku,
  • przemysłowych etykiet identyfikacyjnych odpornych na ścieranie, działanie paliwa i olejów, wysoką trwałość na warunki zewnętrzne i o właściwościach samogasnących.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego