Nowy dostawca w ofercie PB Technik

2021-05-19
X-Spection 6000
Przedstawiamy Państwu firmę Scienscope - producenta m.in. automatów do inspekcji X-ray i liczarek komponentów X-ray.

Najważniejszym celem PB Technik jest i zawsze będzie dostarczanie naszym Klientom najlepszych, kompleksowych i najbardziej efektywnych automatów, urządzeń, narzędzi i materiałów do produkcji elektronicznej. Dostarczane przez nas rozwiązania pochodzą od producentów ze światowej czołówki, mających ugruntowaną pozycję na rynku, co jest podstawą gwarancji, że produkt, który trafia do Klienta będzie najwyższej jakości i spełni jego oczekiwania dotyczące procesu produkcyjnego.

Kierując się takimi zasadami nawiązaliśmy współpracę z amerykańską firmą Scienscope, producentem urządzeń do inspekcji oraz rozwiązań bazujących na wykorzystaniu promieniowania rentgenowskiego.

Firma Scienscope powstała w 1994 roku w Chino, w Kalifornii, stawiając przed sobą zadanie zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania rynku produkcji elektronicznej na niezawodne, a przy tym przystępne cenowo i wszechstronne rozwiązania do inspekcji optycznej.

Początkowo Scienscope produkował mikroskopy stereoskopowe dedykowane do inspekcji SMT, procesów naprawczych i precyzyjnych prac montażowych. Urządzenia te łączyły w sobie doskonałą jakość i przestępną cenę.

W ciągu ponad 25 lat działalności firma Scienscope poszerzyła swój profil działalności wprowadzając na rynek kompleksową ofertę urządzeń do inspekcji rentgenowskiej, systemów do inspekcji wideo, optycznych systemów pomiarowych, liczarek komponentów wykorzystujących promieniowanie X, równocześnie rozwijając asortyment mikroskopów. Obecnie w ofercie Scienscope znajdują się urządzenia do inspekcji X-ray do produkcji o niewielkich nakładach wolumenu, jak i szybkie automaty inline, które sprawdzą się przy produkcji wielkoseryjnej, niezawodne liczarki komponentów w szerokiej gamie wyposażenia, mogące pracować również inline spięte z automatycznymi systemami magazynowymi i wiele innych rozwiązań spełniających nadrzędny cel firmy, czyli najwyższą jakość i nowoczesność technologii przy zachowaniu przystępnej ceny.

W ofercie PB Technik przedstawiamy w pierwszej kolejności pełną gamę automatów do inspekcji X-ray oraz liczarek X-ray.

Wszystkie te urządzenia spełniają oczekiwania Industry 4.0 i są kompatybilne z maszynami i systemami oferowanymi przez nas.

Dodatkowo na początek współpracy oferujemy naszym Klientom liczarkę komponentów AXC-800 III w promocyjnej cenie 49 000 dolarów netto (cena nie obejmuje kosztów dostawy, instalacji i szkolenia). Liczarka AXC-800 III została wyróżniona nagrodą Mexico Technology Award w październiku 2020 r., w kategorii Inspection – Xray. Jest to wyróżnienie, które potwierdza jakość, niezawodność i innowacyjność tego urządzenia wśród konkurencyjnych rozwiązań.

Więcej szczegółow na temat liczarki AXC-800 III i trwającej promocji na stronie produktu.

Wprowadzając do naszej oferty urządzenia firmy Scienscope, równocześnie kończymy współpracę z firmą Nordson, sprzedającą za naszym pośrednictwem liczarki X-ray Assure.