Spotkajmy się na Evertiq Expo w Warszawie

2023-10-23
Spotkajmy się na Evertiq Expo w Warszawie
Już w czwartek 26.10.2023 będziemy na konferencji Evertiq Expo.

W najbliższy czwartek w Warszawie, na Stadionie Narodowym odbędzie się cykliczna impreza organizowana przez portal Evertiq. Evertiq Expo jest miejscem, w którym prezentacja firm z branży elektronicznej połączona jest z cyklem wykładów i prezentacji.

W tym roku, podczas warszawskiej edycji Evertiq Expo przygotowaliśmy trzy stoiska dla naszych Gości.

Tym razem skupimy się na znakowaniu, lutowaniu rozpływowym i stopach do lutowania.

Tradycyjnie naszym partnerem będzie firma Brady Corporation, producent drukarek i materiałów eksploatacyjnych do znakowania płytek przewodów i wielu innych zastosowań oraz oznakowań loto.

Kolejną firmą, którą chcemy przedstawić bliżej podczas wydarzenia będzie Stannol GmbH. Jest to lider wśród producentów cyny i stopów do lutowania oraz topników. Spoiwa w sztabkach oraz druty lutownicze firmy Stannol zaspokoją wymagania każdej produkcji elektronicznej, również wymagającej ekstremalnie niskich temperatur dla zachowania bezpieczeństwa procesu.

Ostatnim partnerem na naszym stoisku będzie firma IBL Löttechnik GmbH – producent pieców do lutowania rozpływowego w parach Galdenu®. To innowacyjna technologia lutowania w kontrolowanych warunkach, bez ryzyka przegrzewania komponentów.

Równocześnie pragniemy zaprosić wszystkich na prezentację pt. „Źródła złej jakości lutowania w piecach rozpływowych i jak im zapobiegać”, którą poprowadzi Pan Olaf Ciepły - Global Sales Manager w firmie IBL-Löttechnik GmbH.

Konferencja Evertiq Expo zaczyna się o godzinie 9:00, a my będziemy czekać na Was na stoiskach nr 32, 33, 34, na wprost wejścia głównego.