Wesołych Świąt!

2020-12-14
Wesołych Świąt!

Drodzy Klienci, Dostawcy i Sympatycy PB Technik.

Kończy się rok, który zaskoczył nas swoją odmiennością, od tego, do czego przywykliśmy.

Rok, który postawił przed Wami i nami nowe wyzwania zarówno biznesowe, jak i wyzwania w życiu osobistym.

Rok, w którym upływający czas, bieg wydarzeń, tempo zmian nierzadko wprowadzały niepewność, konsternację i konieczność adaptacji do nowych warunków.

Cieszymy się więc ogromnie, że udało się Wam sprostać przeszkodom, odnieść sukcesy, pomimo niesprzyjających warunków gospodarczych, rozwijać się i doskonalić.

Cieszymy się również z tego, że wciąż mogliśmy się z Wami spotykać, choć te spotkania w większości przeniosły się do świata wirtualnego oraz dostarczać Wam najwyższej jakości wiedzę i rozwiązania do produkcji elektronicznej.

W tych ostatnich dniach roku 2020 życzymy Wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie dla Was radosny i beztroski. Niech te dni wypełnią się śmiechem, wybornym jedzeniem i odpoczynkiem od codziennej rutyny.

W nadchodzącym roku życzymy Wam wiatru w biznesowe żagle, realizacji najśmielszych zamierzeń oraz sięgania po nieosiągalne.

Życzymy Wam, Waszym Rodzinom i Współpracownikom również zdrowia, tego zdrowia, które okazało się być najcenniejszym dobrem, jakie mamy.

Zarząd i Pracownicy PB Technik Sp. z o.o.

Tradycyjnie, jak co roku, kartki świąteczne wysyłamy do Państwa drogą elektroniczną. Zaoszczędzone dzięki temu środki przekażemy dla podopiecznych Domu Dziecka w Otwocku.

Zarząd PB Technik