Nowy Prezes JUKI Automation Sysytems GmbH

2018-08-16
Nowy Prezes JUKI Automation Sysytems GmbH

Hiroaki Yamazaki zostanie nowym prezesem w niemieckim oddziale JUKI Automation Systems GmbH.

Hiroaki Yamazaki zostanie nowym prezesem w niemieckim oddziale JUKI Automation Systems GmbH.

Norymberga, Niemcy – 13.08.2018 – W niemieckim oddziale JUKI Automation Systems, wiodącym dostawcy automatów i systemów montażowych dla przemysłu elektronicznego nastąpi zmiana na stanowisku prezesa. Od 1.09.2018 r obecny prezes Jens Mirau przekaże swoje obowiązki swojemu następcy, panu Hiroaki Yamazaki.

„Cieszymy się, że znaleźliśmy następcę z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży, który będzie kontynuował rozwój firmy na europejskich rynkach SMT” oświadczył management niemieckiego oddziału JUKI Automation Systems GmbH.

Hiroaki Yamazaki śmiało patrzy na nowe wyzwania: „Jestem dumny z podjęcia nowych obowiązków w europejskiej siedzibie JUKI. Jestem pewien, że połączenie mojej praktyki z Japonii wraz z pracą doświadczonego i zmotywowanego zespołu z Norymbergi zaowocuje wzmocnieniem komunikacji międzynarodowej, co przełoży się na się na wzrost satysfakcji klientów, poprzez skrócenie naszego czasu reakcji.”

Zespół menadżerski w Norymberdze potwierdza słowa nowego prezesa: „Operujemy na bardzo konkurencyjnym rynku, wyrównanym pod względem cen. Kluczem do sukcesu dla nas będą te czynniki, które mają wpływ na satysfakcję klienta, czyli czas dostawy oraz serwisu. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do przyszłości, mając po swojej stronie eksperta w branży SMT z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i znajomością rynków międzynarodowych”.

Hiroaki Yamazaki rozpoczął swoją karierę w JUKI Corporation w Tokio w 1987 roku, gdy firma wprowadzała na rynek pierwszy automat Pick&Place na rynek. Hiroaki Yamazaki ma ponad 30 lat doświadczenia w branży SMT, w tym ponad 20 lat w sprzedaży. W ostatnich latach pracował jako Prezes JUKI SMT Asia w Bangkoku, Wiceprezes JUKI Automation Systems Inc. Kalifornia (USA) i od 2016 roku jako General Manager w dziale sprzedaży i promocji JUKI Corporation w Tokio.