Nowa oferta w PB Technik

2021-10-22
Nowa oferta w PB Technik
Wprowadzamy na rynek nowe roboty współpracujące.

Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych klientów nawiązaliśmy współpracę na zasadzie wyłącznego przedstawicielstwa z chińskim producentem robotów współpracujących, firmą JAKA.

Firma JAKA, której nazwa jest akronimem od słów „Just Always Keep Amazing” powstała w 2014 roku i do tej pory ugruntowała swoją pozycję na rynku cobotów poprzez wprowadzane innowacje i poszerzanie gamy produktów. Misja producenta zamyka się w haśle „Uwolnij swoje ręce dzięki JAKA” i jest realizowana poprzez ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii.

Wśród robotów współpracujących znajdą Państwo łatwe w programowaniu, bezpieczne dla użytkownika urządzenia w bardzo dużej gamie wariatów, różniących się dopuszczalnym udźwigiem, zasięgiem pracy ramienia, czy szybkością pracy. Do najbardziej innowacyjnych rozwiązań w cobotach należą: czujniki siły pracy, zintegrowane systemy wizyjne oraz komunikacja wi-fi, dzięki której programowanie jest możliwe z dowolnego miejsca i dla wielu urządzeń równocześnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tej stronie.

Możliwości zastosowania cobotów w produkcji elektronicznej oraz audyt robotyczny przeprowadzi dla Państwa Menedżer Produktu Pan Marcin Osiak.
m.osiak@pbtechnik.com.pl
tel. kom: +48 607 670630

Równocześnie z nawiązaniem współpracy z firmą JAKA rozszerzyliśmy nasz asortyment o podajniki wibracyjne szwajcarskiej firmy FlexFactory, które m.in. we współpracy z cobotem pozwalają na szybkie pakowanie komponentów sprzedawanych luzem w opakowania zbiorcze, konieczne do stosowania np. w podajnikach automatów montażowych.

Oferta podajników wibracyjnych