Subskrypcja planów serwisowych MEK

2021-02-26
Subskrypcja planów serwisowych MEK
Co zrobić, aby zagwarantować sobie niezawodność i pewność produkcji?

Dla sprawnego działania linii produkcyjnej niezbędne są okresowe zabiegi konserwacyjne, regularne przeglądy maszyn, odpowiednie przeszkolenie załogi gotowej na ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz zachowanie zalecanych warunków środowiska pracy. Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować ryzyka awarii, to powyższe czynniki znacząco wpłyną na zmniejszenie zagrożenia przestoju linii produkcyjnej wynikającej z usterki jednego z pracujących w niej automatów.

Firma MEK, światowy lider w produkcji automatycznych systemów inspekcji optycznej AOI i SPI proponuje użytkownikom swoich maszyn przystąpienie do jednego z trzech planów serwisowych, stworzonych po to, żeby zapewnić jak najlepszą pracę automatów przy równoczesnym ograniczeniu wystąpienia usterki.

Przystąpienie do planu daje użytkownikowi wiele korzyści – od zdalnej pomocy aż po dostęp do bezpłatnych części zamiennych, w zależności od wybranego planu. Wszyscy użytkownicy mają też dostęp do platformy iMentor, na której zawarta jest wiedza z zakresu inspekcji optycznej oraz darmowych aktualizacji oprogramowania.

Subskrypcja planu serwisowego wiąże się z opłatą, której wysokość jest zależna od rodzaju planu.

Szczegółowy cennik uzyskają Państwo kontaktując się z naszym Działem Handlowym lub bezpośrednio z Jakubem Karpowiczem.

Zapraszamy do kontaktu.