Szkolenie z obsługi robotów lutujących Apollo Seiko

2024-03-01
Szkolenie z obsługi robotów lutujących Apollo Seiko
Po wyposażeniu Demo Roomu w robota lutującego Apollo Seiko przyszedł czas na rozszerzone, kompleksowe szkolenie dla naszych pracowników.

W dniach 26-27 lutego pracownicy Działów Serwisu i Handlowego odbyli kompleksowe szkolenie w zakresie obsługi i programowania robotów lutujących Apollo Seiko.

Firma Apollo Seiko powstała w 1969 roku w Japonii i od samego początku skupiała się na rozwoju zautomatyzowanych technik lutowania. Obecnie jest liderem na rynku robotów lutujących i cechuje się najwyższą innowacyjnością w tej branży.

PB Technik nawiązało współpracę z Apollo Seiko i podpisało umowę o wyłącznej dystrybucji w Polsce urządzeń tej firmy w listopadzie ubiegłego roku podczas targów Productronica w Monachium.

Dzięki tej współpracy możemy oferować Klientom najbardziej zaawansowane, niezawodne, wydajne i cechujące się najwyższą powtarzalnością roboty do lutowania różnymi technikami. Są to zarówno urządzenia lutujące laserowo lub indukcyjnie, jak i roboty lutujące za pomocą grotów tulejowych lub konwencjonalnych. Wśród urządzeń lutujących grotem konwencjonalnym znajduje się flagowy produkt Apollo Seiko, robot lutujący J-CAT LYRA, który w wersji J-CAT 340 LYRA znajduje się obecnie w wyposażeniu naszego demo roomu.

Szkolenie dla naszych pracowników przeprowadził Pan Tom Admiraal, Sales Manager Apollo Seiko w Europie. Obejmowało ono wszystkie zagadnienia związane z programowaniem robotów, obsługą w trakcie pracy, konserwacją i serwisem tych urządzeń.

Wszystkich zainteresowanych prezentacją zautomatyzowanego lutowania robotem lutującym, testami na własnych płytkach oraz informacjami na temat oferty Apollo Seiko zapraszamy do kontaktu z Panem Marcinem Osiakiem, Menadżerem Produktu lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie.

Pełna oferta robotów lutujących Apollo Seiko znajduje się na tej stronie.