Świąteczny uśmiech

2024-01-12
Świąteczny uśmiech
Podsumowanie naszych inicjatyw świątecznych.

Jak co roku, zrezygnowaliśmy z wysyłania kartek świątecznych. Dla tych, z którymi współpracujemy od lat nie jest to zaskoczenie. Od początku działalności wspieramy Dom Dziecka nr 1 w Otwocku i budżet, który przeznaczylibyśmy na kartki oddajemy podopiecznym tej placówki. Dzieciaki mają ogromne potrzeby i każda dodatkowa kwota, która zasili konto Domu Dziecka będzie wydana z pożytkiem dla nich.

W tym tygodniu odwiedziły nas dzieci z otwockiej placówki, żeby osobiście nam podziękować za pomoc w sfinansowaniu zimowego wyjazdu w góry i nauki jazdy na nartach. Naszym małym gościom pokazaliśmy firmę, a Adam Jaskot wprowadził ich w tajniki produkcji elektronicznej w naszym Centrum Szkoleniowym PB Training. Dzieciakom życzymy powodzenia w pierwszych szusach na stokach i udanych ferii zimowych.

Prezent prezentowany z uśmiechem jest podwójnie cenny – ta myśl Thomasa Fullera przyświecała naszym pracownikom, gdy przyłączaliśmy się w tym roku po raz pierwszy do świątecznej inicjatywy „Szlachetna Paczka”. Wybór jednej rodziny spośród wielu w potrzebie nie był prosty. Wspólnie z pracownikami skompletowaliśmy wszystko o czym marzyły Pani Katarzyna i jej córka. Jesteśmy dumni z zespołu, w którym każdy dołożył coś od siebie. Każdy taki nawet najdrobniejszy gest złożył się ostatecznie na wielką górę prezentów i artykułów pierwszej potrzeby. Entuzjazm i zaangażowanie było tak duże, że chłopakom z Działu Serwisu udało się nawet znaleźć i przywieźć wygodny fotel, który ktoś oddawał za darmo, a który był najskrytszym marzeniem Pani Kasi. Pakownie i noszenie paczek to była radość dla wszystkich zaangażowanych osób. Wspólna inicjatywa firmy i jej pracowników pokazała, że dawanie prezentów jest przyjemniejsze od ich dostawania. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się osobiście i obiecujemy, że to nie był ostatni raz.