Umowa dystrybucyjna z firmą Apollo Seiko

2023-11-16
Umowa dystrybucyjna z firmą Apollo Seiko
Produkty firmy Apollo Seiko dołączają do oferty PB Technik.

Jako lider wśród dostawców maszyn i urządzeń do produkcji elektronicznej stawiamy sobie za cel dostarczanie najlepszych i najbardziej nowoczesnych rozwiązań dla naszych klientów. Szeroka i kompleksowa oferta wyposażenia linii montażowych i stanowisk produkcyjnych na wszystkich etapach procesu jest naszą misją, którą rozwijamy już od 25 lat.

Z radością informujemy, że w dniu 16.11.2023 roku, podczas trwających właśnie Targów Productronica w Monachium, podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z japońską firmą Apollo Seiko LTD.

Apollo Seiko to znany na świecie producent rozwiązań do automatyzacji lutowania, którego flagowymi urządzeniami są innowacyjne i niezawodne roboty lutujące. Firma powstała w 1969 roku i od samego początku jej celem były rozwój i automatyzacja technologii lutowania, tak aby była ona precyzyjna i powtarzalna. Obecnie Apollo Seiko ma swoje biura na trzech kontynentach, a sieć dystrybutorów ma zasięg światowy.

Jesteśmy dumni z tego, że Apollo Seiko obdarzyło nas zaufaniem wybierając PB Technik do tego partnerstwa biznesowego. Podpisując umowę o wyłącznej dystrybucji produktów Apollo Seiko w Polsce cieszymy się, że możemy włączyć roboty lutujące światowej klasy do naszej oferty i przedstawić je polskim producentom elektroniki.  Wkrótce na naszej stronie internetowej przedstawimy kompletną ofertę rozwiązań do lutowania.